Засідання Історичного клубу имені А.К.Булатовіча від 1 лютого

d18dd0bcd0b1d0bbd0b5d0bcd0b0-abОлеся Манько

1 Лютого відбулося чергове засідання історичного клубу.

На цій зустрічі говорили про перепоховання поета Олександра Кандиби (Олександра Олеся ) та його дружини Віри Кандиби, які раніше були поховані у Чехії. У цьому році відбулося їх перепоховання на Лук’янівському цвинтарі у Києві. Головною причиною обговорення було рішення поховати його не на головному, а на Лук’янівському цвинтарі. Проте, на мою думку, проблема полягає не в тому, де похований видатний поет, а те що ми навіть нічого не знаємо про його творчість 

Також темою для обговорення стала думка про те, що людина помирає, коли їй немає до чого прагнути. Дехто з членів клубу, навпаки, заперечував це на прикладі деяких відомих людей та стверджував, що річ не в цьому.

Хоча особисто я погоджуюся з цією думкою тому, що людина живе по-справжньому доти, поки в неї є якась мета, до якої вона прямує і наполегливо працює у цьому напрямку.

Також була представлена книга О.В.Ленського під назвою «Спогади про Суми». У ній зібрані враження про наше місто від багатьох видатних особистостей, таких як пісенник Олександр Купрін, художник Петров-Водкін та багато інших.

Обговорювалася тема чисельності населення нашого міста. Є інформація, що до революції в місті проживало 200 тис. населення. Зріст чисельності населення відбувся завдяки появи у місті цукрової промисловості, але через епідемію холери населення значно зменшилося.

Наступне засідання – 15 лютого.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: