Конференція з питань паліативної та хоспісної допомоги.

Рай на землі — на спині у коня (авторська колонка Олесі Манько)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Асоціація паліативної та хоспісної допомоги

З 23 по 25 червня у місті Суми відбулася конференція з питань паліативної та хоспісної допомоги.

Під час цих зустрічей для нас виступали: Керівник Об’єднання «Друге квітня»— Лариса Татарінова, Голова правління Асоціації Паліативної та хоспісної допомоги — Олександр Вольф та директор фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» —Лариса Рибченко.

Головною метою цієї конференції було навчити нас написанню проектів, за допомогою яких можна виграти гранти,які можна використати на потребу певної організації.

На цю зустріч були запрошені з інших міст голови організацій, які працюють з людьми з інвалідністю, зокрема, з Полтави, Запоріжжя, Вінниці, Хмельницького та Переяслава-Хмельницького.

У перший день конференції нам дали завдання познайомитись одне з одним та дізнатися мету нашого візиту і наших сподівань від даної конференції.

Наступного дня нас навчали писати проекти за системою SMART.

S — Specific – специфіка,
M — mesurable – вимірювальний,
A — Areaabout – географія розташування
R — realistic – реалістичність,
T — time – час початку і кінця створення проекту.

План створення проекту
1. Назва – описова
2. Мета –
3. Завдання – 4 — 5 завдань
4. Проведення заходів (календар с датами)
5. Очікувані результати:
а) короткострокові;
б) довгострокові;
6. Життєздатність проекту.
7 Бюджет, вартість проведених заходів

Наступного дня завдяки Олександру Вольфу та за допомогою системи скайп ми змогли поспілкуватися з лікарями з центру хоспісної допомоги у Польщі та запитали у них, як їм вдалося створити свій власний центр хоспісної допомоги для онкохворих дітей? За їхніми словами на початку було дуже складно, але завдяки небайдужим людям та місцевим органам влади, які прислухались до прохань громади, центр було збудовано.

До створення цього центру були залучені студенти медичних вузів та небайдужі люди. У цій лікарні було створено персонал, який може доглядати цих дітей на дому у звичній та легшій для пацієнтів обстановці.

Також для такої категорії людей було створено окрему гарячу лінію, за номером якої цілодобово може звернутися пацієнт або члени його сім’ї. Якщо пацієнт знаходиться у критичному стані, до нього викликають священника.

Розділившись на групи ми обговорювали наші проекти.

Наш проект називався cannis терапія,але згодом через мене цей проект переіменували на проект під назвою «Іпотерапія для здоров’я». В цьому проекті я розповіла про те, що я займаюся іпотерапією вже вісім років і про те, як це мені допомагає у подоланні моєї хвороби та загалом покращенні мого стану самопочуття.

Інша команда з Івано—Франківська розповіли про свій проект під назвою «Спорт без бар’єрів». Метою цього проекту є створення стадіону для гри у футбол для візочників.

Третій проект називався «Табір церкви Благодаті». Існує церковний протестантський «Табір церкви Благодаті». На базі цього табору був запропонований відпочинок для дітей та дорослих з особливими потребами.

Після представлення кожного проекту будь-хто з присутніх за правилами даної події міг висловити свою думку. Спочатку щось виключно позитивне, потім зробити зауваження до проекту ,якщо в когось виникають якісь непорозуміння, і в кінці обговорення кожен з присутніх міг дати пораду щодо деталей кожного з проектів.

Загалом тренінг був дуже пізнавальним та цікавим і дуже допоміг у навчанні написанню проектів для отримання бажаного результату у майбутньому.

Реклама
Метки:

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: