Засідання історичного клубу О.К. Булатовіча від 17. 02. 2016

Олеся Манько

Минулої середи відбулося чергове засідання історичного клубу, на якому була внесена пропозиція відвідати з екскурсією якесь історичне місце.

Леонтій Костур запросив до себе у гості з нагоди завершення ремонту у своєму будинку та на «день народження» своєї пічки.

Олександр Кисельов розповів про подорож з Сергієм Гуцаном до села Шаровка Харківської області, про легендарний «камінь кохання», який там знаходиться, та про чудові печери які, нажаль, перебувають у занепаді.

Також було розказано про те, як Сергій Нєговський, одного разу відвідав батьківщину першого радянського космонавта — Юрія Гагаріна. Відвідав дім-музей та познайомився з його старшою сестрою, дізнався деякі подробиці з дитинства космонавта і побачив машину «Волгу», яка йому належала.

Майя Михайлівна Логвинова розповіла, що працювала на заводі «Електрон», де розробляли деталі стикувальних приладів для космічної промисловості, які за розміром були не більше ніж кавова чашка.

Також гість клубу Алевтина зробила доповідь про конференцію, яка була присвячена протидії дискримінації певних груп населення, зокрема людей з інвалідністю та людей з вадами слуху. Також вона відвідала екологічну конференцію, яка була присвячена запобіганню шкідливих викидів та створенню альтернативної енергетики.

Загалом вечір пройшов дуже енергійно та невимушено.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: