Візит до мера

Рай на землі — на спині у коня (авторська колонка Олесі Манько)

Ще один матеріал постійного автора нашого сайту на тему, яку було разпочато у публикації «Подорож до Києва«.

Не встигли ми зійти з потяга та як слід відпочити після відрядження до Києва, як довелося йти на зустріч з мером нашого міста — Олександром Лисенком, де був проведений «круглий стіл» з нагоди всеукраїнського дня людей з інвалідністю.

На цій нараді обговорювалися проблеми з забезпеченням людей з інвалідністю необхідними безкоштовними ліками, памперсами, доступністю усіх медичних, державних та культурно-освітніх закладів, а також відсутністю кваліфікованої реабілітації та відсутністю робочих місць для людей з інвалідністю.

Нажаль, замість мера, який перебував на лікарняному, нас зустрів його заступник — Степан Пак, тому наші питання залишилися без відповіді.

Проте, найбільшою проблемою для нас є відсутність спілкування на рівних між собою та з іншими людьми .

21 Грудня відбулося засідання Сумської Міської Ради, на якому Голова Сумського Об’єднання молоді з інвалідністю «Наша Родина» — Людмила Фрунзе виступила з промовою до міського голови з вимогою про дотримання усіх прав для людей з інвалідністю.

Головною проблемою людей з інвалідністю є проблема постійного перебування у замкненому приміщенні, тобто не виходячи за межі своїх квартир.

Наявність власного приміщення для нашої організації надасть нам можливість частіше зустрічатися та швидше вирішувати наші проблеми, отримувати кваліфікований масаж, іпотерапію та інші послуги. Крім того, це дозволить отримати певним членам організації робочі місця та знайти своє місце в житті, оскільки жодне підприємство не бажає сьогодні брати на роботу людину з інвалідністю.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: