Засідання історичного клубу О.К. Булатовіча від 16 грудня

Олеся Манько

16-го грудня відбулося чергове засідання історичного клубу.

Коли ми зайшли до приміщення, декілька членів нашого клубу вже знаходилися всередині, потім до нас підійшла Євгенія Георгіївна і запитала, чи їздили ми до села Бездрик на ферму «Вакулина байка», про яку вона нещодавно розповідала. Я відповіла,що ми були там декілька разів, і мені там дуже сподобалося.

Потім на засідання прийшли й інші члени клубу. Розпочалося наше засідання з обговорення перейменування вулиць нашого міста. Дехто вважає, що це ні до чого, і що це нормально, коли в місті однієї держави стоїть пам’ятник королю іншої держави. Наприклад, в Фінляндії в місті Гельсінкі стоїть пам’ятник Імператору Олександру ІІІ. На мою думку, це повинно залежати від того, яку користь даний конкретний правитель зробив для цієї країни. Також я була здивована дізнавшись, що у тій же Фінляндії досі стоїть пам’ятник Леніну, тому що жителі Фінляндії вважають його запорукою незалежності власної країни. Зокрема обговорювалася те, що цінність пам’ятника не тільки від особи того, кому він поставлений, а й від особи автора цього пам’ятника.

Було обговорено стан садиби Харитоненків.

До нас приєдналися двоє молодих хлопців. Один з них, Антон, Осипчук, на мій погляд, представляв західну частину нашої держави.

Також ми познайомилися ближче з дівчиною на ім’я Алефтина, яка захоплюється фотографією та мистецькими проектами. Я вже повідомляла про неї – їй належить ідея художньої студії, де кожен бажаючий міг би прийти і отримати майстер-клас з живопису, роботи з глиною і таке інше.

Останнє засідання цього року відбудеться 30 –го грудня.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: