Засідання історичного клубу О.К. Булатовіча від 28 жовтня

Олеся Манько

28 жовтня відбулося чергове засідання історичного клубу, на якому в цей день було дуже багато людей — як знайомих мені, так і нових.

Зокрема Олександр Іванович Кісельов розповів, що в селі Луциківка, де проживав останні дні Олександр Булатовіч, знайшлися ще його рідні. Це викликало загальну цікавість, адже за останніми даними, які нам були відомі до цього часу рід Булатовичів закінчувався на синові сестри Олександра, Андрієві. В Луциківці поговорюють про те, що у Ксаверія Вікентійовича були позашлюбні діти, які досі мешкають у Луциківці і нібито знають, нащадками кого вони є.

Також одним з гостей була піднята тема вищої освіти. З’ясувалося, що швидше за все будуть об’єднані два університети СумдУ та УАБС НБУ, та зменшать кількість випускників певних спеціальностей, зокрема юристів та економістів.

Також мені сподобалося те, що був розвінчаний певний міф про «дурних американців», які нібито нічого не розуміють. Вони чудово знають географію, конституцію та закони своєї держави.

На засіданні обговорювали ще одну цікаву новину стосовно сім’ї Булатовича: виявилося, що у місті Санкт-Петербург проживає родич дружини Андрія Ірини, який теж мав певні архівні документи, але нещодавно передав їх до місцевого музею. Нам було б дуже цікаво подивитися на цей архів. Сподіваюсь на те, що це колись здійсниться.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: